VWL10-110CT, 1.0x, 110mm WD, 1/2" Sensor
| Product parameters | |
| Model: | VWL10-110CT |
| Mount: | C-Mount |
| Detector: | 1/2" |
| Mag.: | 1.0x |
| WD: | 113mm |
Description
Specifications
Drawing
- Compact design with 16mm diameter, ideal for limited space;